fbpx

Kalendarz Pirelli 2017

Kwasy PCA Skin w Age Concept Spa
Peelingi chemiczne – kwasy PCA skin
22 listopada 2016
Make-up day w Age Concept Spa! Bezpłatny makijaż i konsultacje!
14 grudnia 2016

Kalendarze Pirelli od lat zachwycają fotografiami, tegoroczny przypadł nam jednak wyjątkowo do gustu.

T To przepiękne portrety dojrzałych kobiet przygotowane przez wybitnego fotografa Petera Lindbergha. Artysta znany jest z naturalnych sesji bez makijażu oraz obróbki zdjęć w programach graficznych. To mistrz gry świateł i odpowiedniego ujęcia, który wydobywa z kobiet czyste piękno bez retuszu.
Dobór bohaterek do przyszłorocznego kalendarza nie był przypadkowy. Lindberghowi zależało bowiem na tym, aby sfotografować kobiety, które występują w mądrych filmach, są laureatkami Oscarów, cieszą się dużym szacunkiem. Twarzami kalendarza na rok 2017 zostały zatem utalentowane i wielokrotnie nagradzane aktorki:
Julianne Moore, Helen Mirren, Kate Winslet, Uma Thurman, Nicole Kidman, Robin Wright, Penelope Cruz, Rooney Mara, Lea Seydoux, Alicia Vikander, Jessica Chastain, Lupita Nyong’o, Charlotte Rampling, Zhang Ziyi, a także Anastasia Ignatowa - profesor Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego.

W kalendarzu na rok 2016 Annie Leibovitz uwieczniła na zdjęciach kobiecą siłę. W tym roku, niejako kontynuując zeszłoroczny projekt bez półnagich, naoliwionych ciał, niemiecki fotograf pokazuje więcej niż nagość - piękno w czystej postaci i naturalny dojrzały sexappeal.

Udowadnia, że uroda i powab są niezależne od wieku.

Age Concept Spa Warszawa - Salon kosmetyczny