Trychologia, Leczenie łysienia, Zabiegi na skórę

Gęstość i jakość włosów

ma dla Ciebie szczególne znaczenie? Chcesz raz na zawsze pożegnać kłopotliwe problemy skóry głowy jak swędzenie, łysienie cz powracający łupież? W Age Concept Spa doskonale rozumiemy jak ogromne znaczenie może mieć dla Ciebie Twój wygląd. Podkreślimy go, szybko niwelując powstałe niedoskonałości, bez względu na ich zaawansowanie. Powróci odwaga i pewność siebie, tak potrzebne Tobie każdego dnia. Zaufaj nam, wiemy czego potrzebujesz. W naszym centrum kosmetologii znajdziesz takie usługi jak: trychologia, zabiegi na skórę głowy, leczenie łysienia.

Mezoterapia igłowa

P Po dobraniu odpowiedniego dla Ciebie preparatu (na który składać się mogą np. deksapantenol, krzemionka, peptydy, koenzymy, minerały czy witaminy), za pomocą cienkiej krótkiej igły wprowadzimy specjalistyczny koktail bezpośrednio pod skórę, dzięki czemu znacząco zwiększy się skuteczność zawartych w nim substancji aktywnych. Terapia wzmacnia włosy regenerując ich strukturę dzięki czemu zatrzymuje proces łysienia.
 

Karboksyterapia

T Terapia dwutlenkiem węgla obszarów dotkniętych łysieniem lub zmianami łuszczycowymi wzmacnia, dotlenia i odżywia skórę oraz mieszki włosowe. W miejscu objętym leczeniem poprawia się mikrokrążenie, zwiększa przepływ krwi i wraz z nią składników odżywczych dzięki czemu włosy stają się zdrowsze, gęstsze i mocniejsze.

Osocze bogatopłytkowe

Ź Źródło eliksiru młodości znajduje się… w Tobie! Płynie w Twoich żyłach! Niewielka ilość Twojej krwi po odwirowaniu i aktywowaniu zawartych w osoczu płytek krwi jest w stanie czynić cuda! Stymuluje komórki macierzyste do rozmnażania dzięki czemu pobudza regenerację tkanek spowolnioną na skutek działania czasu, wspomaga proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra głowy jest lepiej ukrwiona i zdrowsza co znacznie poprawia kondycję włosów.