Relaks, masaże

Rzeczywistość dokoła Ciebie

stawia każdego dnia nowe wyzwania. Pokonujesz je genialnie, więc teraz czas, by zadbać o chwile tylko dla siebie. Przygotowaliśmy masaże będące kwintesencją połączenia wspaniałego dotyku i terapii zarazem. Praca z Twoim ciałem to realizacja naszych pasji w dążeniu do doskonalenia Ciebie. Co powiesz zatem na masaż poprzedzony aromatycznym peelingiem? Podczas tych rytuałów będziesz świadkiem niezapomnianego koncertu, łączącego cudowne aromaty z muzyką skomponowaną specjalnie, by nadać rytm pracy rąk Twojemu terapeucie. Zostań z nami chwilę dłużej. Zakochaj się w Age Concept, bo mamy pomysł na Ciebie.

PEELINGI

Tropikalny mus solny - peeling

K Kryształki soli morskiej perfekcyjnie oczyszczą Twoją skórę jednocześnie częstując ją bogactwem minerałów, następnie peeling zamieni się w puszystą piankę otulając Twoje ciało niczym kokon, by za chwilę uwolnić Cię jak motyla po cudownej przemianie. Zmysły pobudzi aromat soczystych tropikalnych owoców, a skóra stanie się jedwabiście gładka.
 

Peeling do ciała z woskiem jojoby

K Kremowy peeling z granulkami wosku jojoby delikatnie oczyszcza ciało jednocześnie go nie podrażniając co sprawia, że jest idealny nawet dla skóry wrażliwej i atopowej. Zawarty w preparacie rumianek, aloes i alantoina koją i łagodzą, a rozmaryn poprawia krążenie dzięki czemu skóra nabiera zdrowego blasku.

MASAŻE

Masaże


 
​Masaże wykonuje Robert.
Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod numerem tel.:​ 662 776 276