Depilacja laserowa

W zależności od rodzaju,

a nawet koloru Twojego owłosienia, mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązania depilacji laserowej, które pozwolą Ci cieszyć się wspaniale gładką skórą dłużej. Nie ważne czy chcesz doskonale wyglądać na co dzień, czuć się pewnie na basenie lub plaży, albo błyszczeć jedwabiście gładką skórą wieczorem... Dajemy Ci tą pewność każdego dnia, bo razem z Tobą kreujemy Twoją rzeczywistość.

Depilacja woskiem

T To jedna z najpopularniejszych i zarazem najskuteczniejszych metod depilacji. Pozwala na pozbycie się całych włosków wraz z ich cebulkami dzięki czemu proces odrastania trwa dłużej, a owłosienie jest coraz słabsze i rzadsze. Doskonałej jakości woski o wysokiej zawartości naturalnych żywic jakie stosujemy do depilacji gwarantują skuteczność zabiegu, a dodatek wyciągów roślinnych pozwala jednocześnie pielęgnować skórę. Polecany dla każdego rodzaju włosów.
 

Depilacja Laserowa

Z Zdobywa coraz większe grono wielbicieli czemu nie należy się dziwić zważywszy na korzyści jakie daje ta metoda. Zabiegi są bezbolesne, precyzyjne i dają długotrwały efekt. Wiązka lasera niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa w fazie wzrostu i tak po pierwszym zabiegu permanentnie znika około 30-40 procent włosków, zaś po trzech-czterech pozbędziemy się na stałe aż 95 procent! Oszczędź sobie bólu oraz czasu na codzienną pielęgnację.