Gelavis HA Premium Quality – wysokiej klasy opatentowany kwas hialuronowy.

Oczyszczanie wodorowe Aquametiq hydra prime
Oczyszczanie wodorowe Aquametiq hydra prime
15 października 2020
SINAPSI 2.0
5 stycznia 2022
Gelavis HA Premium Quality - wysokiej klasy opatentowany kwas hialuronowy.

Gelavis HA Premium Quality - wysokiej klasy opatentowany kwas hialuronowy.

G elavis HA Premium Quality – to innowacyjny produkt szwajcarskiej firmy farmaceutycznej zawierający wysokiej klasy opatentowany kwas hialuronowy. Właściwie skomponowany skład pozwala na osiągniecie różnych celów terapeutycznych przy zastosowaniu jednego produktu. Ma wpływ zarówno na skórę jak i stawy, więzadła oraz ścięgna.

JEST TO OPTYMALNA KOMPOZYCJA:

- 70 mg wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego (HMW HA) – znacząco wpływa na poprawę właściwości amortyzujących płynu stawowego, działa jako środek smarujący. Ponadto w niezmienionej formie dociera do skory co w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami przyciągania wody wpływa na oprawę jej elastyczności.

- 30 mg niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego (LMW HA) – dzięki swej lepkości ma duża przyczepność do powierzchni stawów i zmniejsza ich wzajemne tarcie podczas ruchu. Jest również stosowany jako środek nawilżający, gdyż jako substancja silnie chłonąca wodę zapewnia jej odpowiednią podaż w chrząstce stawowej przez co zwiększa jej elastyczność i ułatwia przenikanie składników odżywczych do wnętrza chrząstki. Pomaga to poprawić kondycję tej tkanki.

- 20 mg witaminy C – kwas askorbinowy jest rozpuszczalną w wodzie witaminą, która odgrywa ważną role w organizmie jako przeciwutleniacz, który eliminuje negatywne skutki substancji, które w wyniku różnych naturalnych przemian chemicznych są wytwarzane w naszym organizmie oraz, w znacznie większym stopniu, w obszarach dotkniętych stanem zapalnym. Ponadto uczestniczy w regulacji reakcji immunologicznych i jest niezbędny w syntezie kolagenu.

W badaniach wykazano, ze po podaniu doustnym cząsteczki HA wchłaniane są do przewodu pokarmowego i transportowane przez krew, skąd przenikają do tkanki łącznej oraz do stawów.

GELAVIS HA jako produkt jakości PREMIUM:
- unikalna kompozycja 70 mg HM HA i 30 mg LM HA
- działanie systemowe celem poprawy jakości skory w obrębie całego ciała, stawów, więzadeł, ścięgien, błon śluzowych i ciała szklistego oka
- opatentowane surowce bioaktywne wysokiej jakości
- pełna przejrzystość procesu produkcyjnego
- proces produkcyjny nadzorowany i kontrolowany przez międzynarodowe standardy IFS i BRC
- zawartość substancji aktywnej w każdej partii posiada certyfikat analizy
- wysoki profil bezpieczeństwa nawet przy długotrwałym stosowaniu
▪ Idealny dla kobiet i mężczyzn w rożnym wieku.
▪ Dla aktywnych sportowców.
▪ Efektywny nie tylko w zakresie poprawy nawilżenia skory, ale także w zakresie odżywienia stawów, więzadeł i ścięgien.
▪ Idealny dla weganek i wegetarianek, ponieważ nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych.
▪ Jako procedura przygotowawcza do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jak i po zabiegach.

DAWKOWANIE:
1-2 kapsułek dziennie przez 3-6 miesięcy

To w jaki sposób funkcjonujemy na co dzień nie zawsze jest zależne tylko od nas. Stres, zanieczyszczenie powietrza, zmiany hormonalne – na te czynniki nie mamy dużego wpływu. Zastanów się, co możesz dla siebie zrobić, aby Twoja skóra po prostu zachwycała. Po wykonanym zabiegu w naszym gabinecie koniecznie zabierz ze sobą Gelavis HA.

Chcesz

mówić się na zabieg?


Zadzwoń do nas pod numer 515 343 916

LUB


Skorzystaj z formularza kontaktowego, zaznacz jakie zabiegi Cię interesują, czy chcesz umówić termin dla siebie, czy może pragniesz zrobić komuś prezent... Podaj swoje dane byśmy mogli skontaktować się z Tobą.

Gotowe!

Chcę sprawić przyjemność sobiePragnę obdarować znajomą osobę

[recaptcha]