fbpx

Odmładzanie i modelowanie owalu twarzy

Twoja twarz

jest księgą życia – radości i smutków, uśmiechów i łez. Każda jedna zmarszczka opowiada swoją historię, mówi o Twoich doświadczeniach. Pozwól sobie na to, by zachować głębię uczuć z nimi związanych w oczach których blask jest dowodem siły z jaką mierzysz się z drobnymi i wielkimi wyzwaniami. Twarz niech pozostanie gładka i rozpromieniona – co powiesz na delikatną korektę, wymazanie wersu tu i ówdzie, kilka zmarszczek mniej?

Zabieg odmładzający z komórkami macierzystymi

K Komórki macierzyste pozyskiwane z marokańskiego drzewa arganowego rewolucjonizują rynek kosmetyczny. Pochodzące z dziewiczego, niemal 800-hektarowego terenu substancje już podczas pierwszego zabiegu odkrywają przed Tobą twarz znaną CI sprzed lat. W Age Concept Spa argan spotkasz w wyjątkowym towarzystwie ujędrniającego kolagenu i retinolu, co sprawi, że skóra podziękuje Ci doskonałą kondycją i aksamitnym napięciem.
Zabieg odmładzający z komórkami macierzystymi 300 zł | 90min
 

Zabieg z kolagenem i elastyną Pevonia

Z Zabieg wykorzystujący najlepsze i najbezpieczniejsze składniki aktywne pochodzenia naturalnego dla osiągania spektakularnych efektów pielęgnacyjnych. Polecany dla skóry szarej, poluźnionej, pozbawionej napięcia mięśniowego. Szczególnie polecany osobom w trakcie lub po odchudzaniu. Wzmacnia skórę, zapobiega jej wiotczeniu, poprawia owal twarzy, przywraca napięcie mięśniowe i jędrność skórze twarzy. Pozostawia jej powierzchnię rozświetloną i odmłodzoną.
Zabieg z kolagenem i elastyną Pevonia 250 zł | 90 min

Mezoterapia igłowa (RRS)

N Najpierw, w zależności od celu zabiegu i potrzeb skóry dobieramy odpowiedni preparat (na który składać się mogą np. kwas hialuronowy, peptydy, minerały czy witaminy) który następnie za pomocą cienkiej krótkiej igły zostaje wprowadzony bezpośrednio pod skórę, dzięki czemu znacząco zwiększa się skuteczność substancji aktywnych. Terapia redukuje objawy starzenia: widocznie ujędrnia skórę, spłyca zmarszczki, rozjaśnia zmiany pigmentacyjne.
okolica oczu 350 zł
twarz 500 zł
twarz, szyja 600 zł
twarz, szyja, dekolt 800 zł
Neuvia Hydro Deluxe: twarz 700 zł
Neuvia Hydro Deluxe: twarz, szyja 900 zł
 

Mezoterapia mikroigłowa (Dermapen)

P Podobnie jak w przypadku mezoterapii igłowej w pierwszej kolejności dobieramy odpowiedni koktajl składników aktywnych. Następnie za pomocą urządzenia Dermapen, wyposażonego w kilka cienkich igiełek wykonuje się na skórze mikronakłucia, dzięki czemu substancje zawarte w preparacie przedostają się do głębszych warstw skóry, co zwiększa ich skuteczność. Terapia ma na celu zwiększenie elastyczności i napięcia skóry oraz wygładzenie bruzd i zmarszczek.
twarz 350 zł
twarz, szyja 450 zł
twarz, szyja, dekolt 550 zł

Stymulatory tkankowe

S Stymulatory tkankowe służą do odbudowy struktury skóry. Pobudzając ją do samodzielnej regeneracji, stymulują komórki do namnażania i produkcji kolagenu oraz elastyny. Działają jak miliony sprężynek wygładzając wszelkie załamania powstałe w wyniku naturalnych procesów starzenia się skóry. Zapewniają naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Zachowane są naturalne rysy twarzy oraz widoczna jest poprawa stanu skóry, bez wyraźnego wypełnienia. Leczą nie tylko objawy ubytków w skórze, ale także przyczyny ich powstawania. Dzięki temu uzyskuje się naturalny efekt wypełnienia w pożądanym miejscu.

Sunekos 200: twarz 700 zł
Sunekos 200: twarz, szyja, dekolt 1200 zł
Sunekos 1200: twarz 1200 zł
Sunekos 1200: twarz, szyja, dekolt 2000 zł
Sunekos 200 + Sunekos 1200: twarz 1700 zł
Profhilo®: twarz 1200 zł
 

Redermalizacja

R Redermalizacja jest NOWĄ METODĄ prewencji starzenia się i odnowy skóry. Zabieg polecany wszystkim pacjentom, bez względu na wiek. U osób młodych będzie stanowił element skutecznej profilaktyki przeciwzmarszczkowej. Dojrzałym zapewni widoczny efekt odmłodzenia skóry. Zabieg sprawdza się także w przypadku skóry zniszczonej nadmierną ekspozycją na słońce, działaniem szkodliwych substancji (smog, dym papierosowy) – pomaga zniwelować przebarwienia, nadmierną wiotkość szarawy, pergaminowy odcień skóry.
Xela Rederm (1ml) 1,1% / ​1,8% / ​ 2,2%  
twarz 600 zł
twarz i szyja 800 zł
dekolt 500 zł
dłonie 400 zł
Electri  
oczy 500 zł

Osocze bogatopłytkowe

Ź Źródło eliksiru młodości znajduje się… w Tobie! Płynie w Twoich żyłach! Niewielka ilość Twojej krwi po odwirowaniu i aktywowaniu zawartych w osoczu płytek krwi jest w stanie czynić cuda! Stymuluje komórki macierzyste do rozmnażania dzięki czemu pobudza produkcję kolagenu i regenerację tkanek spowolnioną na skutek działania czasu, wspomaga proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Skóra staje się młodsza, jędrniejsza, zregenerowana, a co najważniejsze – działanie zabiegu jest długotrwałe!
Osocze bogatopłytkowe Autologic PRP 1 zabieg 3 zabiegi
twarz 600 zł 1500 zł
twarz, szyja 700 zł 1800 zł
twarz, szyja, dekolt 800 zł 2000 zł
​Fibryna bogatopłytkowa IPRF  
Pojedynczy zabieg - 1 okolica 500 zł
Pojedynczy zabieg na twarz - osocze + fibryna 1000 zł
 

Mezobotoks

M Mezobotoks nazywany również zabiegiem botoks-lift to połączenie dwóch dobrze znanych zabiegów - mezoterapii (rewitalizacja skóry) i usuwania zmarszczek (toksyna botulinowa). Zabieg ma na celu zarówno rewitalizację oraz odbudowę skóry, jak i delikatne usunięcie jej defektów. Terapia Mezobotoks ma za zadanie zmniejszyć drobne zmarszczki bez paraliżu mięśni i poprawić ogólny wygląd skóry: lekko podnieść i ukształtować brwi, zmiękczyć fałdy między nosem a ustami, usunąć wgłębienia na podbródku oraz delikatnie zmniejszyć fałdy szyi oraz dekoltu.
oczy 550 zł
twarz 1000 zł
twarz, szyja 1300 zł
twarz, szyja, dekolt 1600 zł

Wypełnienie zmarszczek - wypełniacz

D Dzięki zastosowaniu zaawansowanych wypełniaczy opartych o aktywność kwasu hialuronowego pożegnasz nawet głębokie zmarszczki na długo. Odpowiednio napięta skóra będzie Twoją wizytówką , która stanie się powodem wielu zazdrosnych spojrzeń. Już dziś zmień z nami swą cerę na gładką i atrakcyjną.
1 strzykawka 900 zł
 

Wygładzenie zmarszczek - botox

R Radykalny, medyczny, super skuteczny zabieg pozwalający w krótkim czasie pozbyć się nawet głębokich zmarszczek. W pierwszej fazie wygładza, a następnie wypełnia zmarszczki byś na długo cieszyła się efektem, o jaki wiele kobiet marzy. Twój komfort ma dla nas znaczenie, dlatego gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i dyskrecję.
1 obszar 450 zł
2 obszary 800 zł

Fotoodmładzanie

O Odwróć naturalne procesy starzenia skóry, zmniejsz jej podatność na zmiany barwnikowe, ostatecznie rozpraw się z niedoskonałościami! Wiązki lasera z ogromną precyzją przywrócą idealny wygląd a Ty już następnego dnia po zabiegu możesz wrócić do normalnej aktywności!
twarz 800 – 1000 zł
szyja 300 – 500 zł
dekolt 300 – 500 zł
twarz, szyja, dekolt 1500 zł
 

Karboksyterapia

T Ta niezwykła terapia dwutlenkiem węgla ma niemal magiczne działanie – już jeden zabieg potrafi zdziałać cuda! Znikają cienie i opuchlizna pod oczami, drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się jędrniejsza i nabiera zdrowego blasku. Wprowadzony podskórnie gaz poprawia mikrokrążenie, pobudza odnowę komórek i produkcję kolagenu wyraźnie odmładzając cerę.
1 zabieg 10 zabiegów
okolica oczu 150 zł  1000 zł
twarz 200 zł  1500 zł
szyja, dekolt 200 zł  1500 zł
szyja, podbródek 200 zł  1500 zł
twarz, szyja, dekolt, podbródek 400 zł  2500 zł
dekolt 180 zł  1400 zł

Endermolift LPG

Z Ze względu na wysoką skuteczność jest jednym z najpopularniejszych zabiegów hi-tech modelujących owal twarzy. Endermiczny masaż wykonany jest na podstawie wcześniejszej konsultacji i oceny stanu skóry, co pozwala na dobranie indywidualnego programu pielęgnacyjnego i osiągnięcie wymarzonych efektów – Likwidację opuchlizny, redukcję zmarszczek i zasinień pod oczami, poprawę napięcia skóry.
1 zabieg 10 zabiegów
okolica oczu 120 zł  1000 zł
 

Peptydowy lifting

T Takiego zabiegu jeszcze nie było! Totalna nowość w kosmetologii estetycznej! Idealny zabieg po upalnym lecie. Peptydowy lifting połączony z rozjaśnianiem i odmładzaniem. Zastosowanie kwasów, dermapena, stymulatorów tkankowych da nam efekt Baby Face – czyli twarzy gładkiej, napiętej i rozjaśnionej.
800-1000 zł