Oczyszczanie

Gładka cera

pełna blasku, godna uznania poetów i pieśniarzy. Przyrównywana do płatków róży, jedwabiu, alabastru, do młodej, delikatnej dziecięcej skóry. Dla Ciebie wydobywamy z poezji i prozy czyste piękno przenosząc je do rzeczywistości za pomocą niezwykłych zabiegów oczyszczających. Zapomnij o szarości i nijakości, niech zniszczona skóra stanie się odległym wspomnieniem, a blask bijący z Twojej twarzy przyprawia wrogów o zazdrość, a przyjaciół o szczery zachwyt!

Peeling kawitacyjny

T Ten delikatny ultradźwiękowy peeling stanowi doskonałą alternatywę dla manualnego oczyszczania twarzy, jest również zabiegiem który idealnie przygotuje twarz do innych zabiegów kosmetycznych – jest bezbolesny i nie podrażnia skóry, za to idealnie pozbawia ją zanieczyszczeń i zaskórników. Polecany dla każdego rodzaju cery.
 
Peeling kawitacyjny+ultradźwieki
O Oczyszczające działanie peelingu kawitacyjnego wzmacniamy zabiegiem sonoforezy . Mimo iż oba oparte są na działaniu ultradźwięków, idealnie się uzupełniają – po oczyszczeniu i odblokowaniu porów, wprowadzamy za pomocą fal substancje aktywne zawarte w użytych preparatach dzięki czemu ich skuteczność znacznie się zwiększa. Skóra po zabiegu jest czysta, gładka i nawilżona.

Peelingi chemiczne

D Doskonałe dwuetapowe zabiegi z użyciem w pełni bezpiecznych medycznych kwasów. Przeznaczone zarówno dla cer delikatnych jak i mniej podatnych na zmiany, które wymagają redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych czy krępujących zmian barwnikowych. Idealne oczyszczenie oraz szybka redukcja niedoskonałości skóry.
 

Mikrodermabrazja diamentowa

P Przygotuj się na zdecydowane starcie z niedoskonałościami! Mechaniczny mikropeeling kontrolowany, wykonywany za pomocą diamentowej głowicy delikatnie złuszcza naskórek, otwiera zatkane ujścia gruczołów łojowych, reguluje wydzielanie sebum, spłyca blizny, przebarwienia i zmarszczki, a także pobudza tworzenie nowych komórek naskórka.

Peelingi chemiczne

D Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz stanowi idealną bazę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.