fbpx

Redukcja niedoskonałości, rozstępów, naczynek

Znaleźliśmy idealny sposób

by pomóc Ci w pozbyciu się zawstydzenia spowodowanego nieestetycznymi zmianami na Twojej skórze. Nie każemy Ci ich zaakceptować, nie przedstawimy „10 sposobów na ukrycie czy zatuszowanie rozstępów, blizn, czy pajączków”. Usuniemy je! Tak! Nie chowaj swojego ciała pod warstwami ubrań, postaw na wygodę i swobodę! Rozstań się z nimi dzięki naszej pomocy raz na zawsze!

Laserowe zamykanie naczynek

D Dzięki wiązce światła laserowego o precyzyjnie dobranych po konsultacji parametrach, w sposób szybki i skuteczny pożegnasz szpecące pajączki które do tej pory prześwitywały spod Twojej skóry. Pierwsze efekty zaobserwujesz już w trakcie pierwszego zabiegu, natomiast pełny rezultat widoczny będzie w niedługim czasie po jego zakończeniu.
Zamykanie naczynek 100-1600zł
 

Laserowe usuwanie przebarwień

D Dzięki profesjonalnym zabiegom laseroterapii z łatwością pozbędziesz się piegów, zmian pigmentowych związanych z wiekiem czy ekspozycją na promieniowanie UV, a także uporczywie nawracających przebarwień na ciele. Bez obaw - laser nie pozostawi na Twej skórze żadnych blizn.
Usuwanie przebarwień 100-700zł

Karboksyterapia

M Zwana inaczej „bąbelkowym zabiegiem” jest terapią znajdującą swoje zastosowanie również w redukcji blizn i rozstępów. Zagęszcza, uelastycznia i wzmacnia skórę, między innymi dzięki pobudzeniu odnowy komórek i syntezy kolagenu. Poprawia mikrokrążenie co prowadzi do zwiększenia przepływu tlenu oraz składników odżywczych wraz z krwią w obszarze poddanym zabiegowi.
Karboksyterapia  1 zabieg  10 zabiegów
brzuch 250zł  2000zł
uda 250zł  2000zł
pośladki 200zł  1500zł
łydki 200zł  1500zł
ramiona 200zł  1500zł
kolana 150zł  1000zł
dłonie 150zł  1000zł
 

Oczyszczenie pleców

K Klasyczne oczyszczanie pleców poprzedziliśmy peelingiem kawitacyjnym. Ultradźwiękowe wibracje emitowane przez urządzenie pozwolą na redukcję zaskórników usunięcie nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, natomiast w drugiej – manualnej części zabiegu pozbędziemy się reszty niedoskonałości działając punktowo co zagwarantuje wysoką precyzję i efektywność
Oczyszczanie pleców 150zł