fbpx

Redukcja niedoskonałości, rozstępów, naczynek

Znaleźliśmy idealny sposób

by pomóc Ci w pozbyciu się zawstydzenia spowodowanego nieestetycznymi zmianami na Twojej skórze. Nie każemy Ci ich zaakceptować, nie przedstawimy „10 sposobów na ukrycie czy zatuszowanie rozstępów, blizn, czy pajączków”. Usuniemy je! Tak! Nie chowaj swojego ciała pod warstwami ubrań, postaw na wygodę i swobodę! Rozstań się z nimi dzięki naszej pomocy raz na zawsze!

Redukcja rozstępów, blizn pooperacyjnych, blizn powypadkowych, depigmentacja, anti-aging

NOWOŚĆ N Bloomea® trwale i skutecznie poradzi sobie z rozstępami – bez znaczenia czy Twoje rozstępy powstały w wieku dojrzewania, w okresie ciąży czy są efektem zbyt gwałtownej pracy na siłowni... Bloomea® skutecznie rozprawi się z każdym rodzajem rozstępów, a także zredukuje blizny pooperacyjne i powypadkowe. Skuteczność technologii Bloomea® sprawdzona i potwierdzona przez okres 10 lat przez chirurgów plastycznych z Francji.
Bloomea® zabieg: redukcja rozstępów od 200 zł
Bloomea® zabieg: dłonie 200 zł

Laserowe zamykanie naczynek

D Dzięki wiązce światła laserowego o precyzyjnie dobranych po konsultacji parametrach, w sposób szybki i skuteczny pożegnasz szpecące pajączki które do tej pory prześwitywały spod Twojej skóry. Pierwsze efekty zaobserwujesz już w trakcie pierwszego zabiegu, natomiast pełny rezultat widoczny będzie w niedługim czasie po jego zakończeniu.
Zamykanie naczynek 100 – 1600 zł
 

Karboksyterapia

M Zwana inaczej „bąbelkowym zabiegiem” jest terapią znajdującą swoje zastosowanie również w redukcji blizn i rozstępów. Zagęszcza, uelastycznia i wzmacnia skórę, między innymi dzięki pobudzeniu odnowy komórek i syntezy kolagenu. Poprawia mikrokrążenie co prowadzi do zwiększenia przepływu tlenu oraz składników odżywczych wraz z krwią w obszarze poddanym zabiegowi.
Karboksyterapia  1 zabieg  10 zabiegów
brzuch 250 zł  2000 zł
uda 250 zł  2000 zł
pośladki 200 zł  1500 zł
łydki 200 zł  1500 zł
ramiona 200 zł  1500 zł
kolana 150 zł  1000 zł
dłonie 150 zł  1000 zł
 

Oczyszczenie pleców

K Klasyczne oczyszczanie pleców poprzedziliśmy peelingiem kawitacyjnym. Ultradźwiękowe wibracje emitowane przez urządzenie pozwolą na redukcję zaskórników usunięcie nadmiaru sebum i zanieczyszczeń, natomiast w drugiej – manualnej części zabiegu pozbędziemy się reszty niedoskonałości działając punktowo co zagwarantuje wysoką precyzję i efektywność
Oczyszczanie pleców 180 zł | 90 min