fbpx

O nas

Miło nam, że zechciałaś nas odwiedzić. To znaczy, że jesteś człowiekiem zdecydowanym i nie pozwalasz sobie na jakiekolwiek półśrodki. Zupełnie tak jak my.
M Obiekt, który stworzyliśmy przy Kochanowskiego 49, na blisko 100 m2 zamyka całą dekadę naszego doświadczenia, które każdego dnia wykorzystujemy do pracy z ludźmi takimi jak Ty. Otwierając go, rozpoczęliśmy nowy rozdział w życiu setek naszych klientów. Dlaczego? Ponieważ misja Age Concept Spa dalece wykracza poza wykonywanie samych zabiegów. Nauczymy Cię zupełnie innego spojrzenia na siebie. Podkreślimy to, co w Tobie najpiękniejsze, pozwolimy też odkryć prawdziwą głębię płynącą z dojrzałości. Dla Ciebie właśnie stworzyliśmy obiekt lifestylowy, w którym zmienimy nie tylko Twoje ciało, ale także zbudujemy pewność siebie. W naszych działaniach nie ma przypadku.
W nazwie naszego SPA świadomie zawarliśmy kluczowe słowo CONCEPT. Wiesz dlaczego? Bo mamy dla Ciebie wyłącznie rozwiązania kompleksowe i mamy na Ciebie POMYSŁ. Każdy jest indywidualnością, to jasne. Dlatego właśnie indywidualizm Twojej urody jest determinantem naszej pracy z Twoim ciałem. Nadamy Ci nowy wygląd, nowy charakter, a przez to też nowe podejście do życia. 14. maja 2016 roku to dla nas jeden z najważniejszych dni w rozwoju naszej firmy. Wtedy to oficjalnie przed naszymi klientami otworzyły się drzwi Age Concept Spa. Wielu z nich jeździ dziesiątki kilometrów by… choć przez chwilę pobyć z nami. Bo tacy jesteśmy. Oddajemy Wam 16. lat doświadczenia, serce i pasję, która pozwala nam z wielką pewnością napisać tu dziś:
KREUJEMY TRENDY, KTÓRE BĘDZIESZ CHCIAŁA POWIELAĆ.
Jolanta Kruszewska z teamem Age Concept Spa.